XUL515125.000000I
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
XUL515125.000000I
Manufacturer
Intersil (Renesas Electronics Corporation)
Package / Case
5 mm x 3.2 mm
Datasheet
Download
Description
CLCC 5.00X3.20X1.10 MM, 2.54MM P
Manufacturer :
Product Category :
Oscillators
Ratings :
Height - Seated (Max) :
0.047 (1.20mm)
Output Format :
LVDS
Packaging :
Bulk
Absolute Pull Range (APR) :
Minimum Operating Temperature :
- 40 C
Number of Pins :
34
Termination :
IDT
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Gender :
FEMALE
Current - Supply (Max) :
65mA
Type :
XO (Standard)
Current Rating :
65 mA
Width :
3.2 mm
RoHS :
Compliant
Package :
Tape and Reel (TR)
Spread Spectrum Bandwidth :
Height :
1.1 mm
Maximum Operating Temperature :
+ 85 C
Frequency Stability :
50 PPM
Product Status :
Active
Cable Length :
609 mm
Renesas Electronics
Mounting Type :
Surface Mount
Length :
5 mm
Base Product Number :
XUL515
Product Category :
Standard Clock Oscillators
Wire/Cable Type :
Flat Flex
Size / Dimension :
0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)
Termination Style :
SMD/SMT
Function :
Enable/Disable
Radiation Hardening :
No
Series :
XU
Base Resonator :
Crystal
Voltage - Supply :
1.8V
Subcategory :
Oscillators
Output :
LVDS
Brand :
Renesas Electronics
Product Type :
Standard Oscillators
Connector Type :
Connector, IDC
Current - Supply (Disable) (Max) :
Package / Case :
5 mm x 3.2 mm
Frequency :
125 MHz
Datasheets
XUL515125.000000I
Introducing Oscillators Intersil (Renesas Electronics Corporation) XUL515125.000000I from Chip IC,where excellence meets affordability. This product stands out with its Number of Pins:34, Operating Temperature:-40°C ~ 85°C, Type:XO (Standard), Mounting Type:Surface Mount, Output:LVDS, Package / Case:5 mm x 3.2 mm, XUL515125.000000I pinout, XUL515125.000000I datasheet PDF, XUL515125.000000I amp .Beyond Oscillators Intersil (Renesas Electronics Corporation) XUL515125.000000I ,we also offer ECS-3225MV-250-BN-TR, ECS-3225MV-250-CN-TR, ECS-3225MV-120-BN-TR, Our vast inventory has you covered. Contact us now for immediate solutions.