XUL536150.000000I
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
XUL536150.000000I
Manufacturer
Intersil (Renesas Electronics Corporation)
Package / Case
6-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
MULTIMKT-TIMING
Manufacturer :
Product Category :
Oscillators
Function :
Enable/Disable
Base Resonator :
Crystal
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Type :
XO (Standard)
Frequency :
150MHz
Series :
XU
Output :
LVDS
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Mounting Type :
Surface Mount
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Voltage - Supply :
3.3V
Height Seated (Max) :
0.047 1.20mm
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Factory Lead Time :
13 Weeks
Packaging :
Strip
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Frequency Stability :
±25ppm
Current - Supply (Max) :
65mA