XUL535400.000000I
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
XUL535400.000000I
Manufacturer
Intersil (Renesas Electronics Corporation)
Package / Case
5 mm x 3.2 mm
Datasheet
Download
Description
CLCC 5.00X3.20X1.10 MM, 2.54MM P
Manufacturer :
Product Category :
Oscillators
Product Status :
Active
Termination Style :
SMD/SMT
Output Format :
LVDS
Output :
LVDS
Length :
5 mm
Height :
1.1 mm
Base Resonator :
Crystal
Series :
XU
Size / Dimension :
0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)
Frequency :
400 MHz
Subcategory :
Oscillators
Voltage - Supply :
3.3V
Package :
Tape and Reel (TR)
Frequency Stability :
50 PPM
Base Product Number :
XUL535
Type :
XO (Standard)
Current - Supply (Max) :
97mA
Minimum Operating Temperature :
- 40 C
Product Category :
Standard Clock Oscillators
Ratings :
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Current Rating :
79 mA
Width :
3.2 mm
Load Capacitance :
Absolute Pull Range (APR) :
Product Type :
Standard Oscillators
Packaging :
Cut Tape
Current - Supply (Disable) (Max) :
Package / Case :
5 mm x 3.2 mm
Renesas Electronics
Spread Spectrum Bandwidth :
Function :
Enable/Disable
Maximum Operating Temperature :
+ 85 C
Mounting Type :
Surface Mount
Height - Seated (Max) :
0.047 (1.20mm)
Brand :
Renesas Electronics
Datasheets
XUL535400.000000I
Introducing Oscillators Intersil (Renesas Electronics Corporation) XUL535400.000000I from Chip IC,where excellence meets affordability. This product stands out with its Output:LVDS, Type:XO (Standard), Operating Temperature:-40°C ~ 85°C, Package / Case:5 mm x 3.2 mm, Mounting Type:Surface Mount, XUL535400.000000I pinout, XUL535400.000000I datasheet PDF, XUL535400.000000I amp .Beyond Oscillators Intersil (Renesas Electronics Corporation) XUL535400.000000I ,we also offer ECS-3225MV-250-BN-TR, ECS-3225MV-250-CN-TR, ECS-3225MV-120-BN-TR, Our vast inventory has you covered. Contact us now for immediate solutions.