XUL535100.000000K
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
XUL535100.000000K
Manufacturer
Intersil (Renesas Electronics Corporation)
Package / Case
5 mm x 3.2 mm
Datasheet
Download
Description
CLCC 5.00X3.20X1.10 MM, 2.54MM P
Manufacturer :
Product Category :
Oscillators
Current Rating :
79 mA
Base Product Number :
XUL535
Length :
5 mm
Termination Style :
SMD/SMT
Output :
LVDS
Frequency :
100 MHz
Product Category :
Standard Clock Oscillators
Ratings :
Load Capacitance :
Operating Temperature :
-40°C ~ 105°C
Spread Spectrum Bandwidth :
Current - Supply (Max) :
97mA
Brand :
Renesas Electronics
Frequency Stability :
50 PPM
Maximum Operating Temperature :
+ 105 C
Height :
1.1 mm
Series :
XU
Voltage - Supply :
3.3V
Package :
Tape and Reel (TR)
Packaging :
Cut Tape
Base Resonator :
Crystal
Subcategory :
Oscillators
Height - Seated (Max) :
0.047 (1.20mm)
Mounting Type :
Surface Mount
Package / Case :
5 mm x 3.2 mm
Type :
XO (Standard)
Minimum Operating Temperature :
- 40 C
Product Status :
Active
Function :
Enable/Disable
PILZ
Size / Dimension :
0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)
Absolute Pull Range (APR) :
Width :
3.2 mm
Current - Supply (Disable) (Max) :
Product Type :
Standard Oscillators
Output Format :
LVDS
Datasheets
XUL535100.000000K
Introducing Oscillators Intersil (Renesas Electronics Corporation) XUL535100.000000K from Chip IC,where excellence meets affordability. This product stands out with its Output:LVDS, Operating Temperature:-40°C ~ 105°C, Mounting Type:Surface Mount, Package / Case:5 mm x 3.2 mm, Type:XO (Standard), XUL535100.000000K pinout, XUL535100.000000K datasheet PDF, XUL535100.000000K amp .Beyond Oscillators Intersil (Renesas Electronics Corporation) XUL535100.000000K ,we also offer ECS-3225MV-250-BN-TR, ECS-3225MV-250-CN-TR, ECS-3225MV-120-BN-TR, Our vast inventory has you covered. Contact us now for immediate solutions.