XUL515297.000000K
Mfr.Part #
XUL515297.000000K
Package / Case
5 mm x 3.2 mm
Description
CLCC 5.00X3.20X1.10 MM, 2.54MM P
Series :
RJ-6
Packaging :
Bulk
XO (Standard)
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Power (Watts) :
0.5W, 1/2W
Renesas Electronics
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
Absolute Pull Range (APR) :
RoHS :
Details
Tolerance :
±10%
Number of Turns :
1
Resistive Material :
Cermet
Operating Temperature :
-40°C ~ 105°C
Voltage - Supply :
1.8V
LVDS
Adjustment Type :
Top Adjustment
Package / Case :
5 mm x 3.2 mm
Termination Style :
PC Pins
Mounting Type :
Through Hole
Maximum Operating Temperature :
+ 105 C
Resistance :
50 Ohms
Frequency :
297 MHz
Height - Seated (Max) :
0.047 (1.20mm)
Length :
5 mm
Height :
1.1 mm
Width :
3.2 mm
Size / Dimension :
Round - 0.276 Dia x 0.228 H (7.00mm x 5.80mm)
Current - Supply (Max) :
65mA
Current Rating :
65 mA
Ratings :
Datasheets
XUL515297.000000K
Introducing Oscillators Intersil (Renesas Electronics Corporation) XUL515297.000000K from Chip IC,where excellence meets affordability. This product stands out with its Type:XO (Standard), Operating Temperature:-40°C ~ 105°C, Output:LVDS, Package / Case:5 mm x 3.2 mm, Mounting Type:Through Hole, XUL515297.000000K pinout, XUL515297.000000K datasheet PDF, XUL515297.000000K amp .Beyond Oscillators Intersil (Renesas Electronics Corporation) XUL515297.000000K ,we also offer ECS-3225MV-250-BN-TR, ECS-3225MV-250-CN-TR, ECS-3225MV-120-BN-TR, Our vast inventory has you covered. Contact us now for immediate solutions.