XUL515297.000000I
Mfr.Part #
XUL515297.000000I
Package / Case
5 mm x 3.2 mm
Description
CLCC 5.00X3.20X1.10 MM, 2.54MM P
Frequency :
297 MHz
Size / Dimension :
0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)
Termination Style :
SMD/SMT
Width :
3.2 mm
Current Rating :
65 mA
Package / Case :
5 mm x 3.2 mm
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Mounting Type :
Surface Mount
Height - Seated (Max) :
0.047 (1.20mm)
RoHS :
Details
Packaging :
Reel
Current - Supply (Max) :
65mA
Length :
5 mm
Series :
XU
Height :
1.1 mm
Voltage - Supply :
1.8V
Maximum Operating Temperature :
+ 85 C
Datasheets
XUL515297.000000I
Introducing Oscillators Intersil (Renesas Electronics Corporation) XUL515297.000000I from Chip IC,where excellence meets affordability. This product stands out with its Package / Case:5 mm x 3.2 mm, Operating Temperature:-40°C ~ 85°C, Mounting Type:Surface Mount, Output:LVDS, Type:XO (Standard), XUL515297.000000I pinout, XUL515297.000000I datasheet PDF, XUL515297.000000I amp .Beyond Oscillators Intersil (Renesas Electronics Corporation) XUL515297.000000I ,we also offer ECS-3225MV-250-BN-TR, ECS-3225MV-250-CN-TR, ECS-3225MV-120-BN-TR, Our vast inventory has you covered. Contact us now for immediate solutions.