XLL335155.000000I
Mfr.Part #
XLL335155.000000I
Package / Case
3.2 mm x 2.5 mm
Description
XTAL OSC XO 155.0000MHZ LVDS SMD
Oscillators
Height :
0.9 mm
Current - Supply (Max) :
100mA
Length :
3.2 mm
Voltage - Supply :
3.3V
Current - Supply (Disable) (Max) :
Brand :
Renesas Electronics
Frequency Stability :
50 PPM
Product Status :
Active
Termination Style :
SMD/SMT
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Width :
2.5 mm
Output :
LVDS
Current Rating :
100 mA
Height - Seated (Max) :
0.039 (1.00mm)
Packaging :
Reel
Base Resonator :
Crystal
Minimum Operating Temperature :
- 40 C
Product Category :
Standard Clock Oscillators
Product Type :
Standard Oscillators
Function :
Enable/Disable
Size / Dimension :
0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)
Base Product Number :
XLL335
Frequency :
155 MHz
Package / Case :
3.2 mm x 2.5 mm
Renesas Electronics
RoHS :
Details
Package :
Tape and Reel (TR)
Spread Spectrum Bandwidth :
Series :
XL
Maximum Operating Temperature :
+ 85 C
Absolute Pull Range (APR) :
Ratings :
Output Format :
LVDS
Type :
XO (Standard)
Mounting Type :
Surface Mount
Subcategory :
Oscillators
Datasheets
XLL335155.000000I
Introducing Oscillators Intersil (Renesas Electronics Corporation) XLL335155.000000I from Chip IC,where excellence meets affordability. This product stands out with its Operating Temperature:-40°C ~ 85°C, Output:LVDS, Package / Case:3.2 mm x 2.5 mm, Type:XO (Standard), Mounting Type:Surface Mount, XLL335155.000000I pinout, XLL335155.000000I datasheet PDF, XLL335155.000000I amp .Beyond Oscillators Intersil (Renesas Electronics Corporation) XLL335155.000000I ,we also offer ECS-3225MV-250-BN-TR, ECS-3225MV-250-CN-TR, ECS-3225MV-120-BN-TR, Our vast inventory has you covered. Contact us now for immediate solutions.