XLL325125.000000X
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
XLL325125.000000X
Manufacturer
Intersil (Renesas Electronics Corporation)
Package / Case
3.2 mm x 2.5 mm
Datasheet
Download
Description
XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVDS SMD
Manufacturer :
Product Category :
Oscillators
Subcategory :
Oscillators
Output :
LVDS
Spread Spectrum Bandwidth :
Packaging :
Reel
Package / Case :
3.2 mm x 2.5 mm
Product Status :
Active
Ratings :
Frequency :
125 MHz
Current Rating :
65 mA
RoHS :
Details
Base Resonator :
Crystal
Absolute Pull Range (APR) :
Frequency Stability :
50 PPM
Minimum Operating Temperature :
- 20 C
Height :
0.9 mm
Output Format :
LVDS
Function :
Enable/Disable
Product Type :
Standard Oscillators
Length :
3.2 mm
Package :
Retail Package
Mounting Type :
Surface Mount
Renesas Electronics
Base Product Number :
XLL325
Current - Supply (Max) :
34mA
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
Size / Dimension :
0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)
Product Category :
Standard Clock Oscillators
Current - Supply (Disable) (Max) :
Height - Seated (Max) :
0.039 (1.00mm)
Voltage - Supply :
2.5V
Brand :
Renesas Electronics
Series :
Termination Style :
SMD/SMT
Type :
XO (Standard)
Maximum Operating Temperature :
+ 70 C
Width :
2.5 mm
Datasheets
XLL325125.000000X
Introducing Oscillators Intersil (Renesas Electronics Corporation) XLL325125.000000X from Chip IC,where excellence meets affordability. This product stands out with its Output:LVDS, Package / Case:3.2 mm x 2.5 mm, Mounting Type:Surface Mount, Operating Temperature:-20°C ~ 70°C, Type:XO (Standard), XLL325125.000000X pinout, XLL325125.000000X datasheet PDF, XLL325125.000000X amp .Beyond Oscillators Intersil (Renesas Electronics Corporation) XLL325125.000000X ,we also offer ECS-3225MV-250-BN-TR, ECS-3225MV-250-CN-TR, ECS-3225MV-120-BN-TR, Our vast inventory has you covered. Contact us now for immediate solutions.