XLL326150.000000X
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
XLL326150.000000X
Manufacturer
Intersil (Renesas Electronics Corporation)
Package / Case
3.2 mm x 2.5 mm
Datasheet
Download
Description
XTAL OSC XO 150.0000MHZ LVDS SMD
Manufacturer :
Product Category :
Oscillators
Series :
XL
Package / Case :
3.2 mm x 2.5 mm
Width :
2.5 mm
Brand :
Renesas Electronics
Current - Supply (Max) :
34mA
Output Format :
LVDS
Spread Spectrum Bandwidth :
Minimum Operating Temperature :
- 20 C
Base Resonator :
Crystal
RoHS :
Details
Voltage - Supply :
2.5V
Ratings :
Product Type :
Standard Oscillators
Mounting Type :
Surface Mount
Absolute Pull Range (APR) :
Size / Dimension :
0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)
Base Product Number :
XLL326
Height :
0.9 mm
Output :
LVDS
Product Status :
Active
Termination Style :
SMD/SMT
Function :
Enable/Disable
Product Category :
Standard Clock Oscillators
Frequency :
150 MHz
Package :
Tape and Reel (TR)
Length :
3.2 mm
Packaging :
Reel
Frequency Stability :
25 ppm
Height - Seated (Max) :
0.039 (1.00mm)
Current Rating :
65 mA
Subcategory :
Oscillators
Type :
XO (Standard)
Maximum Operating Temperature :
+ 70 C
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) :
Renesas Electronics
Datasheets
XLL326150.000000X
Introducing Oscillators Intersil (Renesas Electronics Corporation) XLL326150.000000X from Chip IC,where excellence meets affordability. This product stands out with its Package / Case:3.2 mm x 2.5 mm, Mounting Type:Surface Mount, Output:LVDS, Type:XO (Standard), Operating Temperature:-20°C ~ 70°C, XLL326150.000000X pinout, XLL326150.000000X datasheet PDF, XLL326150.000000X amp .Beyond Oscillators Intersil (Renesas Electronics Corporation) XLL326150.000000X ,we also offer ECS-3225MV-250-BN-TR, ECS-3225MV-250-CN-TR, ECS-3225MV-120-BN-TR, Our vast inventory has you covered. Contact us now for immediate solutions.