XDCAH50M850PHA00P0
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
XDCAH50M850PHA00P0
Manufacturer
Murata Electronics
Package / Case
6-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
MONOLITHIC CRYSTAL FILTER 50.85M
Manufacturer :
Murata Electronics
Product Category :
Monolithic Crystals
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Series :
XDCAH
Impedance :
560 Ohms
Height (Max) :
0.049" (1.25mm)
Frequency - Center :
50.85 MHz
Ripple :
1dB
Package :
Digi-Reel?
Number of Poles :
4
Size / Dimension :
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Insertion Loss :
5dB
Product Status :
Obsolete
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
Bandwidth :
5 kHz
Introducing Monolithic Crystals Murata Electronics XDCAH50M850PHA00P0 from Chip IC,where excellence meets affordability. This product stands out with its Package / Case:6-SMD, No Lead, Mounting Type:Surface Mount, Operating Temperature:-20°C ~ 70°C, Bandwidth:5 kHz, XDCAH50M850PHA00P0 pinout, XDCAH50M850PHA00P0 datasheet PDF, XDCAH50M850PHA00P0 amp .Beyond Monolithic Crystals Murata Electronics XDCAH50M850PHA00P0 ,we also offer XDCAG46M350PGA00P0, XDCAG49M950PGA00P0, XDCAG51M650PGA00P0, Our vast inventory has you covered. Contact us now for immediate solutions.