X3LEECNANF-50.000000
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
X3LEECNANF-50.000000
Manufacturer
Taitien
Package / Case
4-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
CRYSTAL 50.0000MHZ 6PF SMD
Manufacturer :
Taitien
Product Category :
Crystals
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Frequency Stability :
±30ppm
Height :
457.2μm
Type :
MHz Crystal
Series :
X3
Operating Mode :
Fundamental
Frequency :
50MHz
ESR (Equivalent Series Resistance) :
100Ohm
Size / Dimension :
0.063Lx0.047W 1.60mmx1.20mm
Height Seated (Max) :
0.018 0.45mm
Mount :
Surface Mount
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Mounting Type :
Surface Mount
Load Capacitance :
6pF