X3ABBCNANF-32.000000
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
X3ABBCNANF-32.000000
Manufacturer
Taitien
Package / Case
4-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
CRYSTAL 32.0000MHZ 8PF SMD
Manufacturer :
Taitien
Product Category :
Crystals
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Height - Seated (Max) :
0.016 (0.40mm)
Type :
MHz Crystal
Frequency Tolerance :
±10ppm
Frequency Stability :
±10ppm
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
Frequency :
32 MHz
Size / Dimension :
0.065 L x 0.049 W (1.65mm x 1.25mm)
Product Status :
Active
Mounting Type :
Surface Mount
Load Capacitance :
8pF
Series :
X3
Package :
Tape and Reel (TR);Cut Tape (CT);Digi-Reel®;
ESR (Equivalent Series Resistance) :
150 Ohms