X2GGGLNANF-12.000000
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
X2GGGLNANF-12.000000
Manufacturer
Taitien
Package / Case
4-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF SMD
Manufacturer :
Taitien
Product Category :
Crystals
ESR (Equivalent Series Resistance) :
170Ohm
Operating Mode :
Fundamental
Series :
X2
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Mounting Type :
Surface Mount
Frequency :
12MHz
Mount :
Surface Mount
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Load Capacitance :
18pF
Height :
889μm
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Size / Dimension :
0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
Height Seated (Max) :
0.035 0.90mm
Factory Lead Time :
8 Weeks
Type :
MHz Crystal
Frequency Stability :
±50ppm