X2FCCLNANF-25.000000
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
X2FCCLNANF-25.000000
Manufacturer
Taitien
Package / Case
4-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
CRYSTAL 25.0000MHZ 16PF SMD
Manufacturer :
Taitien
Product Category :
Crystals
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Mounting Type :
Surface Mount
Height :
889μm
ESR (Equivalent Series Resistance) :
70Ohm
Series :
X2
Frequency Stability :
±20ppm
Size / Dimension :
0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
Operating Mode :
Fundamental
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Load Capacitance :
16pF
Mount :
Surface Mount
Height Seated (Max) :
0.035 0.90mm
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Frequency :
25MHz