WW1FT25R5
Mfr.Part #
WW1FT25R5
Description
RES 25.5 OHM 1% 1W AXIAL
Max Power Dissipation :
1W
Tolerance :
±1%
Operating Temperature :
-55°C~350°C
Resistance :
25.5Ohm
Temperature Coefficient :
±20ppm/°C
Size / Dimension :
0.110Diax0.375L 2.79mmx9.53mm