WR12X6982FTL
Mfr.Part #
WR12X6982FTL
Description
RES 69.8K OHM 1% 1/4W 1206
Stock
513
In Stock :
513
Temperature Coefficient :
±100ppm/℃
Tolerance :
±1%
Package / Case :
1206
Power (Watts) :
0.25W
RoHS Status :
RoHS Compliant
Resistance :
69.8kOhm