WR12X6810FTL
Mfr.Part #
WR12X6810FTL
Description
RES 681 OHM 1% 1/4W 1206
Chip Resistor - Surface Mount
RoHS Status :
RoHS Compliant
Tolerance :
±1%
Package / Case :
1206
Power (Watts) :
0.25W
Resistance :
681Ohm
Temperature Coefficient :
±100ppm/℃