WR12X5493FTL
Mfr.Part #
WR12X5493FTL
Description
RES 549K OHM 1% 1/4W 1206
Tolerance :
±1%
Power (Watts) :
0.25W
Package / Case :
1206
Resistance :
549kOhm
Temperature Coefficient :
±100ppm/℃