WR12X3921FTL
Mfr.Part #
WR12X3921FTL
Description
RES 3.92K OHM 1% 1/4W 1206
Package / Case :
1206
Resistance :
3.92kOhm
Power (Watts) :
0.25W
Temperature Coefficient :
±100ppm/℃
Tolerance :
±1%