WR12X3091FTL
Mfr.Part #
WR12X3091FTL
Description
RES 3.09K OHM 1% 1/4W 1206
Tolerance :
±1%
Temperature Coefficient :
±100ppm/℃
Resistance :
3.09kOhm
Package / Case :
1206
Power (Watts) :
0.25W