WR12X1912FTL
Mfr.Part #
WR12X1912FTL
Description
RES 19.1K OHM 1% 1/4W 1206
Resistance :
19.1kOhm
Power (Watts) :
0.25W
Temperature Coefficient :
±100ppm/℃
Tolerance :
±1%