WR12X1620FTL
Mfr.Part #
WR12X1620FTL
Description
RES 162 OHM 1% 1/4W 1206
Resistance :
162Ohm
Temperature Coefficient :
±100ppm/℃
Power (Watts) :
0.25W
Tolerance :
±1%