WR12X1270FTL
Mfr.Part #
WR12X1270FTL
Description
RES 127 OHM 1% 1/4W 1206
Power (Watts) :
0.25W
Temperature Coefficient :
±100ppm/℃
Resistance :
127Ohm
Tolerance :
±1%