WR08X45R3FTL
Mfr.Part #
WR08X45R3FTL
Description
RES 45.3 OHM 1% 1/8W 0805
Stock
179
In Stock :
179
Package / Case :
0805
RoHS Status :
RoHS Compliant
Resistance :
45.3Ohm
Temperature Coefficient :
±100ppm/℃
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Tolerance :
±1%
Power (Watts) :
0.125W