WR04X2320FTL
Mfr.Part #
WR04X2320FTL
Description
RES 232 OHM 1% 1/16W 0402
Resistance :
232Ohm
Tolerance :
±1%
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Temperature Coefficient :
±100ppm/℃