WR02X4532FAL
Mfr.Part #
WR02X4532FAL
Description
RES 45.3K OHM 1% 1/20W 0201
Power (Watts) :
0.05W
Temperature Coefficient :
±100ppm/℃
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Package / Case :
RoHS Status :
RoHS Compliant
Resistance :
45.3kOhm
Tolerance :
±1%