WP7A-S030VA1-R8000
Mfr.Part #
WP7A-S030VA1-R8000
Description
CONN RCPT 30POS SMD GOLD
Stock
98
In Stock :
98
Number of Positions :
30
Stack Height (Mating) :
0.7mm
Pitch :
0.016 0.40mm
Factory Lead Time :
14 Weeks
Height Above Board :
0.028 0.71mm
Mounting Type :
Surface Mount
JAE Electronics WP7A-S030VA1-R8000
Receptacle, Center Strip Contacts Tape & Reel (TR) 2 Rows 0.016 0.40mm Surface Mount 30 Positions WP7 Gold