WLPN303015M330PE
Mfr.Part #
WLPN303015M330PE
Description
INDUCTOR POWER 33UH SMD
Inductance Frequency - Test :
1 MHz
Operating Temperature :
-25°C ~ 120°C
Walsin
Tolerance :
±20%
DC Resistance (DCR) :
959mOhm Max
Current - Saturation (Isat) :
450mA
Height :
1.5 mm
Height - Seated (Max) :
0.059" (1.50mm)
Size / Dimension :
0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Current Rating (Amps) :
390 mA
Length :
3 mm
Series :
PN
Inductance :
33 µH
Width :
3 mm
Datasheets
WLPN303015M330PE
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD