W3A4YA221KAT2A
Mfr.Part #
W3A4YA221KAT2A
Description
CAP ARRAY 220PF 16V NP0 0612
Stock
985
In Stock :
985
Capacitor Networks, Arrays
Factory Lead Time :
11 Weeks
Width :
1.6mm
Number of Elements :
1
Packing Method :
TR, EMBOSSED/PAPER, 7 INCH
Voltage - Rated DC :
16V
Tolerance :
±10%
Number of Capacitors :
4
Max Operating Temperature :
125°C
Height Seated (Max) :
0.053 1.35mm
Number of Pins :
2
Published :
2009
Depth :
3.2mm
yes
Mount :
Capacitance :
220pF
Size / Dimension :
0.063Lx0.126W 1.60mmx3.20mm
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Temperature Coefficient :
C0G NP0
Series :
IPC
Dielectric :
C0G
SMD/SMT
Terminal Finish :
Tin (Sn) - with Nickel (Ni) barrier
Height :
1.35mm
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Isolated
Min Operating Temperature :
-55°C