VXM8-9015-32M0000000TR
Mfr.Part #
VXM8-9015-32M0000000TR
Description
VXM8-9015-32M0000000TR
Frequency :
32 MHz
Type :
MHz Crystal
Frequency Tolerance :
±20ppm
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Ratings :
Package :
Bulk
Product Status :
Active
Load Capacitance :
Mounting Type :
Surface Mount
Size / Dimension :
0.100 L x 0.081 W (2.55mm x 2.05mm)
Height - Seated (Max) :
0.028 (0.70mm)
Series :
ESR (Equivalent Series Resistance) :
50 Ohms