TYS3012150M-10
Mfr.Part #
TYS3012150M-10
Description
FIXED IND 15UH 710MA 460MOHM SMD
Current - Saturation :
450mA
Unknown
Termination :
SMD/SMT
Tolerance :
±20%
Inductor Type :
GENERAL PURPOSE INDUCTOR
Operating Temperature :
-40°C~125°C
Weight :
25.004279mg
Current Rating :
710mA
Height Seated (Max) :
0.047 1.20mm
Max DC Current :
710mA
Published :
Inductance :
15μH
DC Resistance (DCR) :
460mOhm Max
Series :
TYS3012
Height :
1.2mm
Frequency - Self Resonant :
27MHz
Test Frequency :
100kHz
Factory Lead Time :
10 Weeks
Size / Dimension :
0.118Lx0.118W 3.00mmx3.00mm
Datasheets
TYS3012150M-10
Laird - Performance Materials TYS3012150M-10
    CONN SHIELDING FOR DB15
    FILTER BLOCK 9 POS D-SUB
    FILTER BLOCK 15 POS D-SUB
    FILTER BLOCK 25 POS D-SUB
Catalog related products
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD