TXETDDSANF-30.000000
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
TXETDDSANF-30.000000
Manufacturer
Taitien
Package / Case
4-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
XTAL OSC TCXO 30.0000MHZ SNWV
Manufacturer :
Taitien
Product Category :
Oscillators
Pbfree Code :
yes
Max Supply Current :
2.5mA
Size / Dimension :
0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Height Seated (Max) :
0.039 1.00mm
Physical Dimension :
3.2mm x 2.5mm x 0.9mm
Operating Temperature :
-30°C~85°C
Base Resonator :
Crystal
Output :
Clipped Sine Wave
Voltage - Supply :
2.8V~3.3V
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Operating Frequency :
30MHz
Mount :
Surface Mount
Frequency Stability :
±2.5ppm
Series :
TX
Mounting Type :
Surface Mount
Height :
990.6μm
Factory Lead Time :
7 Weeks
Packaging :
Cut Tape (CT)
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Frequency :
30MHz