TXETBLSANF-32.000000
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
TXETBLSANF-32.000000
Manufacturer
Taitien
Package / Case
4-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
XTAL OSC TCXO 32.0000MHZ SNWV
Manufacturer :
Taitien
Product Category :
Oscillators
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Frequency Stability :
±1ppm
Voltage - Supply :
2.8V~3.3V
Frequency :
32MHz
Base Resonator :
Crystal
Series :
TX
Height :
990.6μm
Output :
Clipped Sine Wave
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Max Supply Current :
2.5mA
Size / Dimension :
0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
Mounting Type :
Surface Mount
Height Seated (Max) :
0.039 1.00mm
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Mount :
Surface Mount
Type :
TCXO
Factory Lead Time :
7 Weeks
Physical Dimension :
3.2mm x 2.5mm x 0.9mm
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Operating Frequency :
32MHz
Operating Temperature :
-40°C~85°C