TRA8063M3PW-001
Mfr.Part #
TRA8063M3PW-001
Description
RF ANT 850MHZ/1.9GHZ DOME N FEM
Termination :
N Type Female
Frequency Range :
806MHz~896MHz 1.85GHz~1.99GHz 2.5GHz~2.7GHz
Mount :
Base
RF/Microwave Device Type :
MOBILE STATION ANTENNA
Reach Compliance Code :
Unknown
Factory Lead Time :
6 Weeks
Frequency Group :
Wide B
Height :
83.82mm
Mounting Type :
Panel Mount
RoHS Status :
RoHS Compliant
Pbfree Code :
yes
Frequency (Center/Band) :
850MHz 1.9GHz 2.6GHz
Packaging :
Bulk
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Max Power Dissipation :
100W
Number of Bands :
3
VSWR :
2.1
Gain :
4dBi, 3.5dBi, 3dBi
Datasheets
TRA8063M3PW-001
3 Bands Dome Wide B Panel Mount N Type Female 850MHz 1.9GHz 2.6GHz 4dBi, 3.5dBi, 3dBi Bulk