TRA8063M3PB-001
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
TRA8063M3PB-001
Manufacturer
TE Connectivity Laird
Description
RF ANT 850MHZ/1.9GHZ DOME N FEM
Stock
3
In Stock :
3
Manufacturer :
TE Connectivity Laird
Product Category :
RF Antennas
Product Status :
Active
Gain :
4dBi, 3.5dBi, 3dBi
Base Product Number :
TRA8063
Antenna Type :
Dome
Frequency (Center/Band) :
850MHz, 1.9GHz, 2.6GHz
Frequency Group :
Wide Band
TE Connectivity
Termination :
N Type Female
Product Type :
Multiband Antennas
Number of Bands :
Return Loss :
-10dB
Mounting Type :
Panel Mount
Tradename :
Phantom
Ingress Protection :
Product Category :
Antennas
Frequency Range :
806MHz ~ 896MHz, 1.85GHz ~ 1.99GHz, 2.5GHz ~ 2.7GHz
Brand :
TE Connectivity / Laird External Antennas
Power - Max :
100 W
Features :
Height (Max) :
3.299 (83.80mm)
Package :
Bulk
Subcategory :
Antennas
RF Family/Standard :
Series :
Phantom
VSWR :
2.1
Applications :
Datasheets
TRA8063M3PB-001
TE Connectivity Laird TRA8063M3PB-001
3 Bands Dome Wide Band Panel Mount N Type Female 850MHz, 1.9GHz, 2.6GHz 4dBi, 3.5dBi, 3dBi 3.299 (83.80mm) -