TR022R68KR15
Mfr.Part #
TR022R68KR15
Max DC Current :
1.1A
Tolerance :
10%
Length :
10.03mm
Published :
Min Operating Temperature :
-55°C
DC Resistance (DCR) :
150mOhm
Inductance :
680 nH
Max Operating Temperature :
125°C
Tape and Reel (TR)
Factory Lead Time :
111 Weeks
Datasheets
TR022R68KR15
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD