TR0216R8KA15
Mfr.Part #
TR0216R8KA15
Fixed Inductors
Pbfree Code :
Termination is Lead Free
Device Termination Plating Finish :
SnAgCu > 1.5% Silver
RoHS Status :
RoHS Compliant
Datasheets
TR0216R8KA15
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD