TNPW12106K34BETA
Mfr.Part #
TNPW12106K34BETA
Description
RES 6.34K OHM 0.1% 1/3W 1210
Feature :
Military
Published :
Max Operating Temperature :
125°C
Height Seated (Max) :
0.030 0.75mm
Power (Watts) :
0.333W 1/3W
Length :
3.2004mm
Tolerance :
±0.1%
Width :
2.4384mm
Supplier Device Package :
Height :
762μm
RoHS Status :
Non-RoHS Compliant
Operating Temperature :
-55°C~125°C
2
Max Power Dissipation :
333mW
Resistance :
6.34kOhms
Size / Dimension :
0.126Lx0.096W 3.20mmx2.45mm
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Min Operating Temperature :
-55°C
Factory Lead Time :
21 Weeks
Series :
TNPW
Temperature Coefficient :
±25ppm/°C
Power Rating :
330mW
Datasheets
TNPW12106K34BETA
Vishay / Dale TNPW12106K34BETA
TNPW Series, Thin Film, 6.34kOhms, 0.333W 1/3W, ±0.1%, -55°C~125°C