STH22K33P38-38.400M
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
STH22K33P38-38.400M
Manufacturer
Suntsu Electronics, Inc.
Package / Case
4-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
XTAL OSC TCXO 38.4000MHZ SNWV
Manufacturer :
Suntsu Electronics, Inc.
Product Category :
Oscillators
Product Status :
Active
Current - Supply (Disable) (Max) :
Height - Seated (Max) :
0.031 (0.80mm)
Type :
TCXO
Ratings :
Base Resonator :
Crystal
Package :
Bulk
Mounting Type :
Surface Mount
Frequency :
38.4 MHz
Function :
Series :
STH22K
Spread Spectrum Bandwidth :
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Size / Dimension :
0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm)
Output :
Clipped Sine Wave
Absolute Pull Range (APR) :
Frequency Stability :
±2PPM
Operating Temperature :
-30°C ~ 85°C
Current - Supply (Max) :
2mA
Voltage - Supply :
3.3V
Suntsu Electronics, Inc. STH22K33P38-38.400M
STH22K33P38-38.400M datasheet pdf and Oscillators product details from Suntsu stock available at
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP TANT 10UF 10% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 20% 4V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 4V 3216
    CAP TANT 10UF 20% 16V 3216
    CAP TANT 22UF 10% 6.3V 3216