SQZ700JB-4K3
Mfr.Part #
SQZ700JB-4K3
Description
RES 4.3K OHM 5% 7W RADIAL
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Temperature Coefficient :
±300ppm/°C
Height Seated (Max) :
0.433 11.00mm
Power (Watts) :
7W
Tolerance :
±5%
Size / Dimension :
1.378Lx0.394W 35.00mmx10.00mm
Composition :
Metal Oxide Film
Resistance :
4.3kOhm
Feature :
Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Factory Lead Time :
20 Weeks
Datasheets
SQZ700JB-4K3
4.3kOhm, 7W, Metal Oxide Film,