SQP30AJB-220R
Mfr.Part #
SQP30AJB-220R
Description
RES 220 OHM 5% 30W AXIAL
Temperature Coefficient :
±300ppm/°C
Tolerance :
±5%
Power (Watts) :
30W
Resistance :
220Ohm
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Size / Dimension :
0.709 x 0.670 Rectangularx3.031L 18.00mmx17.00mmx77.00mm
Datasheets
SQP30AJB-220R
220Ohm, 30W, Wirewound,