SPM4020T-3R3M-CA02
Mfr.Part #
SPM4020T-3R3M-CA02
Description
FIXED IND 3.3UH 3.5A 79.3MOHM SM
Tolerance :
±20%
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Inductance Frequency - Test :
100kHz
Published :
Height Seated (Max) :
0.079 2.00mm
Inductance :
3.3μH
Operating Temperature :
-40°C~125°C
Size / Dimension :
0.173Lx0.161W 4.40mmx4.10mm
Current Rating (Amps) :
3.5A
DC Resistance (DCR) :
79.3mOhm Max
Series :
SPM
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD