SP1812-223K
Mfr.Part #
SP1812-223K
Description
FIXED IND 22UH 509MA 750MOHM SMD
Current - Saturation :
438mA
Inductance :
22μH
Height Seated (Max) :
0.134 3.40mm
HTS Code :
Depth :
3.4mm
Size / Dimension :
0.189Lx0.134W 4.80mmx3.40mm
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Height :
3.4mm
DC Resistance (DCR) :
750mOhm Max
Max DC Current :
509mA
Current Rating :
509mA
Tolerance :
±10%
Test Frequency :
1kHz
Datasheets
SP1812-223K
API Delevan SP1812-223K
Manufacturer related products
    FERRITE CORE 138 OHM TUBULAR 4MM
    FERRITE CORE 172 OHM SOLID 9.5MM
    FERRITE CORE 154 OHM HINGED 5MM
    FERRITE CORE 191 OHM HINGED
    FERRITE CORE 325 OHM HINGED
Catalog related products
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD