SM2615FT432R
Mfr.Part #
SM2615FT432R
Description
RES 432 OHM 1% 1W 2615
2
ECCN Code :
EAR99
Construction :
Chip
Temperature Coefficient :
±20ppm/°C
Mount :
Surface Mount
Radiation Hardening :
No
Resistance :
432Ohm
Power Rating :
1W
Max Power Dissipation :
1W
Rated Power Dissipation (P) :
1W
Size / Dimension :
0.280Lx0.150W 7.10mmx3.80mm
Operating Temperature :
-55°C~275°C
Tolerance :
±1%