SK-GEN4-50D-SB-AR
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
SK-GEN4-50D-SB-AR
Manufacturer
4D Systems
Description
DISPLAY LCD TFT 5.0" 800X480
Stock
1
In Stock :
1
Manufacturer :
4D Systems
Product Category :
Graphics Color :
Red, Green, Blue (RGB)
Dot Pitch :
0.14mm Wx0.14mm H
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Dot Pixels :
800 x 480 (WVGA)
Interface :
Parallel/Serial
Diagonal Screen Size :
5 127.00mm
Display Type :
TFT - Color
Factory Lead Time :
12 Weeks
Display Mode :
Transmissive
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
Not Applicable
Viewing Area :
108.00mm W x 64.80mm H