SK-GEN4-43D-CLB-AR
Mfr.Part #
SK-GEN4-43D-CLB-AR
Description
DISPLAY LCD TFT 4.3" 480X272
Stock
5
In Stock :
5
Published :
2015
Viewing Area :
95.04mm W x 53.86mm H
Display Type :
TFT - Color
Dot Pixels :
480 x 272
Factory Lead Time :
12 Weeks
Dot Pitch :
0.20mm Wx0.20mm H
Interface :
Parallel/Serial
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
Not Applicable
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Diagonal Screen Size :
4.3 109.22mm