SK-GEN4-32DCT-CLB
Mfr.Part #
SK-GEN4-32DCT-CLB
Description
DISPLAY LCD TFT 3.2" 240X320
Factory Lead Time :
4 Weeks
Diagonal Screen Size :
3.2 81.28mm
Dot Pixels :
240 x 320
Published :
Interface :
I2C, SPI, TTL
Backlight :
LED - White
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Dot Pitch :
0.20mm Wx0.20mm H
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
Not Applicable
Touchscreen :
Capacitive
Viewing Area :
48.60mm W x 64.80mm H