SCRH2D14-120
Mfr.Part #
SCRH2D14-120
Description
FIXED IND 12UH 680MA 515MOHM SMD
Width :
3.2004mm
Current - Saturation :
620mA
Size / Dimension :
0.126Lx0.126W 3.20mmx3.20mm
Height :
1.5494mm
Operating Temperature :
-40°C~125°C
Series :
SCRH2D14
Current Rating (Amps) :
680mA
Current Rating :
620mA
Inductance Frequency - Test :
100kHz
Height Seated (Max) :
0.061 1.55mm
Test Frequency :
100kHz
Tolerance :
±30%
Inductance :
12μH
DC Resistance (DCR) :
515mOhm Max
Length :
3.2004mm
Datasheets
SCRH2D14-120
Signal Transformer SCRH2D14-120
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD