SCRH127/LD-3R5
Mfr.Part #
SCRH127/LD-3R5
Description
FIXED IND 3.5UH 9.6A 12.4MOHM SM
Inductance :
3.5μH
Inductance Frequency - Test :
100kHz
Current - Saturation :
9.3A
Size / Dimension :
0.492Lx0.492W 12.50mmx12.50mm
Current Rating :
9.3A
DC Resistance (DCR) :
12.4mOhm Max
Published :
Series :
SCRH127/LD
Height Seated (Max) :
0.315 8.00mm
Operating Temperature :
-40°C~125°C
Tolerance :
±30%
Current Rating (Amps) :
9.6A
Datasheets
SCRH127/LD-3R5
Signal Transformer SCRH127/LD-3R5
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD