SCRH127/LD-120
Mfr.Part #
SCRH127/LD-120
Description
FIXED IND 12UH 5.59A 21.3MOHM SM
Size / Dimension :
0.492Lx0.492W 12.50mmx12.50mm
Current - Saturation :
6.45A
Series :
SCRH127/LD
DC Resistance (DCR) :
21.3mOhm Max
Current Rating (Amps) :
5.59A
Operating Temperature :
-40°C~125°C
Height Seated (Max) :
0.315 8.00mm
Inductance :
12μH
Published :
Inductance Frequency - Test :
1kHz
Current Rating :
6.45A
Tolerance :
±20%
Datasheets
SCRH127/LD-120
Signal Transformer SCRH127/LD-120
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD